PDF Štampa El. pošta

ZONA II i ZONA IV
POSLOVNA PARKING KARTA - SMS broj: 9246

 

Ulice koje spadaju u Žutu zonu II i Plavu zonu IV

Naziv ulice Opis
Matije Korvina
od Vase Stajića do ul. Korzo
Korzo 
Branislava Nušića
 
Vladimira Nazora
 
Ive Vojnovića
 
Cara Dušana
 
Vuka Karadžića od Vase Stajića do ul. Korzo
Vase Stajića
od Partizanske do Đure Đakovića
Braće Radića
od Albe Malagurskog do Maksima Gorkog
Rudić ulica
 
Matka Vukovića
 
Štrosmajerova 
Age Mamužića
 
Albe Malagurskog
 
Lanji Ernea
 
Dimitrije Tucovića
 
Trg Republike
 
Trg Slobode
 

 

 
 
Subotica

VESTI IZ ARHIVE

Literalni konkurs - NAGRADE

 

Za učenike od I. do IV. razreda - kategorija PROZA

  • 1. mesto - IVONA BALAŽEVIĆ učenica 3b razreda OŠ  "Matije Gubec" iz Tavankuta učiteljice Ljubice Francišković.
  • 2. mesto - MILIC LENARD učenik 4c razreda OŠ  "J.J.Zmaj" iz Subotice učiteljice Ugrai Kristine.
  • 3. mesto - KOVAČ VIKTORIJA učenica 4b razreda OŠ  "Hunjadi Janoš" iz Čantavira učiteljice Ačanski Lidie, i FERO KAROLINA učenica 4b razreda OŠ  "Sonja Marinković" iz Subotice, učiteljice Mandić Jadranke i LEVAI REKA učenica 4 razreda OŠ  "Petefi Šandor" iz Bačkih Vinograda.

Za učenike od V. do VIII. razreda - kategorija PROZA

  • 1. mesto - LUKA STANTIĆ učenik 8c razreda OŠ  "Ivan Milutinović" iz Subotice.
  • 2. mesto - MARGA STANTIĆ učenica 7e razreda OŠ  "Ivan Milutinović" iz Male Bosne.
  • 3. mesto - JOSIPA IVKOVIĆ učenica 7e razreda OŠ  "Ivan Milutinović" iz Subotice. Nagrađene učenike je pripremila nastavnica Draginja Plavćić.
  • 3. mesto - KORSOS KAROLINA učenica 7/III razreda OŠ  "Miroslav Antić" iz Palića, nastavnice mađarskog jezika Arnold Ildike.
  • 3. mesto - LIPTAK LILA učenica 7b razreda OŠ  "10.Oktobar" iz Subotice, nastavnice Keremedi Aranke.

Posebne nagrade u ovoj kategoriji su dobili sledeći učenici:

  • SANDRA TEMUNOVIĆ učenica 6a razreda OŠ  "Ivan Milutinović" iz Subotice, nastavnice Biljane Horvat.
  • MEZEI MARTIN učenik 7b razreda OŠ  "Hunjadi Janoš" iz Čantavira, učenika je pripremila pedagog Kečenović Sabo Dora.
  • ROŽA PETRA učenica 7b razreda OŠ  "10.Oktobar" iz Subotice, nastavnice Kermedi Aranke.

Posebnu nagradu u ovoj kategoriji za originalnost je dobila:

  • FARKAŠ  REBEKA - učenica 6b razreda OŠ  "Hunjadi Janoš" iz Čantavira, učenika je pripremila pedagog Kečenović Sabo Dora.

Za učenike OŠ  u kategoriji - LIRA

  • 1. mesto - BIRO BENCE učenik 7a razreda OŠ  "Hunjadi Janoš" iz Čantavira.
  • 2. mesto - NAĐ ENIKE učenica 6a razreda OŠ  "Hunjadi Janoš" iz Čantavira.
  • 3. mesto - ROŽA BOGLARKA učenica 6a razreda OŠ  "Hunjadi Janoš" iz Čantavira.

  • Nagrađene učenike je pripremila pedagog Kečenović Sabo Dora

Posebna nagrada za najbolju školu

  • OŠ  "Hunjadi Janoš" iz Čantavira

Nagradu su još dobili:

  • OŠ  "Ivan Milutinović" iz Subotice.
  • OŠ  "10.Oktobar" iz Subotice.