Javne nabavke
Filter     Prikaži # 
# Naslov članka Pogodaka
1 LETNJA UNIFORMA - JN MV D 4-17 1
2 PLAN JAVNIH NABAVKI 2017 15
3 ODLUKA O IZMENAMA I DOPUNAMA PRAVILNIKA 68
4 PUTNIČKI AUTOMOBIL - JN MV D 1 - 16 84
5 ZIMSKA UNIFORMA - JN MV D 7 - 16 127
6 USLUGE PROVAJDERA PPBOP U 3-16 126
7 KAMION SA DIZALICOM - JN OP D 9-16 138
8 IZMENA PLANA JAVNIH NABAVKI 2016 224
9 PDA UREĐAJI - JN MV D 8-16 234
10 ČIŠĆENJE PARKING MESTA - JN MV U 2-16 220
11 ODRŽAVANJE VOZILA - JN MV U 1-16 262
12 GORIVO - JN MV D 5-16 342
13 MAŠINA ZA OBELEŽAVANJE HORIZONTALNE SIGNALIZACIJE - JN MV D 10-16 348
14 ŠTAMPANI MATERIJAL - JN MV D 6-16 362
15 KANCELARIJSKI MATERIJAL - JN MV D 4-16 347
16 FARBE I RAZREĐIVAČI - JN MV D 2-16 393
17 LETNJA UNIFORMA - JN MV D 3-16 377
18 PLAN JAVNIH NABAVKI 2016 384
19 AUTOMATIZACIJA STANICE SUBIKE JN MV R 2-15 590
20 PROŠIRENJE AUTO-DEPOA JN MV P 1-15 657
21 PRAVILNIK O BLIŽEM UREĐIVANJU POSTUPKA JAVNE NABAVKE 610
22 USLUGE PROVAJDERA - JN PPBOP U 4-15 727
23 ČIŠĆENJE PARKING MESTA - JN MV U 3-15 815
24 ŠTAMPANI MATERIJAL - JN MV D 6-15 2015 927
25 FINANSIJSKE USLUGE - JN MV U 2-15 816
26 ODRŽAVANJE VOZILA - JN MV U 5-15 837
27 LETNJA UNIFORMA - JN MV D 3-15 896
28 FARBE I RAZREĐIVAČI - JN MV D 2-15 1337
29 GORIVO - JN MV D 5-15 969
30 KANCELARIJSKI MATERIJAL - JN MV D 4-15 1018
31 ADVOKATSKE USLUGE - JN MV U 1-15 1173
32 RAČUNARI - JN MV D 1-15 893
33 SERVIS ŠTAMPAČA I SL. - JN MV U 3-14 1173
34 OPREMA ZA FOTOKOPIRANJE I STAMPU JN MV D 12-14 1018
35 ZIMSKA UNIFORMA - JN MV D 9-14 1040
36 USLUGE PROVAJDERA JN PPBOP 15-14 1003
37 PDA UREĐAJI - JN MV D 5-14 1079
38 TORBE ZA PDA UREĐAJE ZA KONTROLORE - JN MV D 7-14 1104
39 LETNJA UNIFORMA - JN MV D 8-14 1135
40 FINANSIJSKE USLUGE - JN MV U 19-14 1172
41 USLUGE ČIŠČENJA PARKING MESTA - JN OP U 11-14 1161
42 USLUGE ČIŠĆENJA PARKING MESTA - JN PPBOP U 11-14 1053
43 ŠTAMPANI MATERIJAL (KARTE ZA NAPLATU PARKINGA) - JN MV D 11-14 1139
44 ODRŽAVANJE SLUŽBENIH VOZILA - JN MV U 06-14 1107
45 OSIGURANJE LICA - JN MV U 18-14 1408
46 OSIGURANJE U TRANSPORTU - JN MV U 17-14 1142
47 OSIGURANJE IMOVINE - JN MV U 16-14 1131
48 FARBE I RAZREĐIVAČI - JN MV D 01-14 1128
49 POGONSKO GORIVO ZA MOTORNA VOZILA - JN MV D 13-14 1030
50 KANCELARIJSKI MATERIJAL - JN MV D 10-14 1205
51 USLUGE ČIŠĆENJA PARKING MESTA - JN OP U 11-14 1180
 
 
Subotica

VESTI IZ ARHIVE

Literalni konkurs - NAGRADE

 

Za učenike od I. do IV. razreda - kategorija PROZA

  • 1. mesto - IVONA BALAŽEVIĆ učenica 3b razreda OŠ  "Matije Gubec" iz Tavankuta učiteljice Ljubice Francišković.
  • 2. mesto - MILIC LENARD učenik 4c razreda OŠ  "J.J.Zmaj" iz Subotice učiteljice Ugrai Kristine.
  • 3. mesto - KOVAČ VIKTORIJA učenica 4b razreda OŠ  "Hunjadi Janoš" iz Čantavira učiteljice Ačanski Lidie, i FERO KAROLINA učenica 4b razreda OŠ  "Sonja Marinković" iz Subotice, učiteljice Mandić Jadranke i LEVAI REKA učenica 4 razreda OŠ  "Petefi Šandor" iz Bačkih Vinograda.

Za učenike od V. do VIII. razreda - kategorija PROZA

  • 1. mesto - LUKA STANTIĆ učenik 8c razreda OŠ  "Ivan Milutinović" iz Subotice.
  • 2. mesto - MARGA STANTIĆ učenica 7e razreda OŠ  "Ivan Milutinović" iz Male Bosne.
  • 3. mesto - JOSIPA IVKOVIĆ učenica 7e razreda OŠ  "Ivan Milutinović" iz Subotice. Nagrađene učenike je pripremila nastavnica Draginja Plavćić.
  • 3. mesto - KORSOS KAROLINA učenica 7/III razreda OŠ  "Miroslav Antić" iz Palića, nastavnice mađarskog jezika Arnold Ildike.
  • 3. mesto - LIPTAK LILA učenica 7b razreda OŠ  "10.Oktobar" iz Subotice, nastavnice Keremedi Aranke.

Posebne nagrade u ovoj kategoriji su dobili sledeći učenici:

  • SANDRA TEMUNOVIĆ učenica 6a razreda OŠ  "Ivan Milutinović" iz Subotice, nastavnice Biljane Horvat.
  • MEZEI MARTIN učenik 7b razreda OŠ  "Hunjadi Janoš" iz Čantavira, učenika je pripremila pedagog Kečenović Sabo Dora.
  • ROŽA PETRA učenica 7b razreda OŠ  "10.Oktobar" iz Subotice, nastavnice Kermedi Aranke.

Posebnu nagradu u ovoj kategoriji za originalnost je dobila:

  • FARKAŠ  REBEKA - učenica 6b razreda OŠ  "Hunjadi Janoš" iz Čantavira, učenika je pripremila pedagog Kečenović Sabo Dora.

Za učenike OŠ  u kategoriji - LIRA

  • 1. mesto - BIRO BENCE učenik 7a razreda OŠ  "Hunjadi Janoš" iz Čantavira.
  • 2. mesto - NAĐ ENIKE učenica 6a razreda OŠ  "Hunjadi Janoš" iz Čantavira.
  • 3. mesto - ROŽA BOGLARKA učenica 6a razreda OŠ  "Hunjadi Janoš" iz Čantavira.

  • Nagrađene učenike je pripremila pedagog Kečenović Sabo Dora

Posebna nagrada za najbolju školu

  • OŠ  "Hunjadi Janoš" iz Čantavira

Nagradu su još dobili:

  • OŠ  "Ivan Milutinović" iz Subotice.
  • OŠ  "10.Oktobar" iz Subotice.